Product was successfully added to your shopping cart.

درباره ماشرکت توران تجارت آرتان با نام تجاری مدسرا به شماره ثبت 465801 در سال 1393 شکل گرفت تا در زمینه ارائه پوشاک از برندهای جهانی به بهترین شیوه و قیمت ممکن پیشگام باشد.

مدسرا با شعار "شیک بودن حق شماست" سعی دارد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند پوشاک خوب و با کیفیت را به بهترین قیمت ممکن تامین نمایند. بهترین قیمت تنها با حذف واسطه ها و هزینه های جانبی مختلف امکان پذیر می باشد. به عبارت دیگر یکی از دلایل قیمتهای غیر عادی وجود واسطه های مختلف از قبیل عمده فروش، وارد کننده، نماینده تولیدکننده در کشور متبوع و ..می باشد.

از آنجا که شرکت توران تجارت آرتان محصولات را به طور مستقیم از تولید کننده تامین و وارد می کند در نتیجه مشتریان ما هیچ یک از هزینه های وارده از واسطه های مختلف را متحمل نمی شود.

یکی دیگر از دلایل گرانی پوشاک، هزینه های بالا از جمله اجاره های سنگینی است که فروشنده ها متحمل می شوند و مجبور می شوند تا با بالا بردن قیمتها این گونه هزینه ها را برطرف نمایند. با توجه به اینکه مدسرا یک فروشگاه اینترنتی می باشد هیچ یک از این هزینه ها را متحمل نمی شود و در نتیجه می تواند پوشاک را به بهترین قیمت ممکن عرضه نماید.

تمامی بخش‌های مدسرا اعم از خدمات مشتریان، ارسال و بازگشت کالا، واردات کالا، واحد فنی ـ تخصصی، واحد برنامه ریزی و مدیریت همگی در تلاش هستند تا فرآیند خرید به بهترین و بهینه‌ترین شکل ممکن اتفاق بیافتد و مشتریان در این فرآیند کمترین هزینه را چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ انرژی و زمان صرف نموده و خرید آنان با رضایتمندی و آرامش کامل خاتمه یابد.

در پایان با حمد و سپاس خداوند بزرگ، از درگاه او خواستاریم که ما را در مسیر عرضه مناسب تر محصولات و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز یاری فرماید.