روشهای ارسال


اطلاعات کلی ارسال سفارشات

مدسرا با ارسال سریع‌، پرداخت در محل، ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب کالا لذت خریدی مطمئن را برای شما فراهم کرده است.
تاریخ تحویل سفارشات مدسرا به علت ارسال مستقیم سفارشات از ترکیه و با توجه به برند آیتم سفارش داده شده حداکثر بین 7-10 روز کاری پس از تایید سفارش خواهد بود.
زمان تحویل کالا پس از افزودن آن در سبد محصولات قابل مشاهده می باشد.
ارسال سفارشات با ارزش بیش از یک صد هزار تومان در سراسر کشور رایگان می باشد و هزینه ارسال سایر سفارشات 8000 تومان می باشد.
کلیه سفارشات از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل، بنا بر محدوده جغرافیایی مقصد 24 الی 72 ساعت می باشد.
پس از تحویل کالا به پست کد رهگیری مرسوله به ایمیل مشتری ارسال گردیده و امکان پیگیری وضعیت سفارش از طریق سایت شرکت پست با آدرس زیر امکان پذیر است:
http://newtracking.post.ir

شرایط بازگشت و تعویض کالا


مهلت 7 روز گارانتی بازگشت کالا

با توجه به هدف شرکت مدسرا در ارائه هر چه بهتر خدمات و جلب رضایت مشتریان عزیز ضمانت 7 روز تعویض و یا برگشت سفارشات برای تمامی کالاها ـ به غیر از کالاهایی که جنبه بهداشتی داشته نظیر لباس زیر و ... ـ در نظر گرفته شده است.

شرایط تغییر سایز

جهت سهولت در انتخاب برای مشتریان گرامی، گزینه تغییر سایز برای تمامی سفارشات امکان پذیر می باشد؛ در صورتی که پس از دریافت سفارش سایز انتخابی مناسب نبوده و مایل به تغییر سایز باشید، در صورت موجود بودن سایز مورد نظر، امکان تغییر سایز فراهم بوده و فقط هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.
در صورت موجود نبودن سایز و تصمیم شما بر عودت کالا، سفارش همانند کالاهای عودتی محاسبه شده و مابه التفاوت مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
در صورت انتخاب کالای دیگر، مابه التفاوت قیمت کالای جدید با کالای عودت شده مطابق مبلغ فاکتور شده در سفارش، محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی مدسرا تماس بگیرید:
284285-021

شرایط عودت

در صورتی که کالای سفارشی دارای ایراد بوده و یا از جهت رنگ و یا سایز با سفارش مطابقت نداشته باشد کلیه هزینه ها اعم از مبلغ آیتم سفارش شده و هزینه عودت به انبار مدسرا به مشتری پرداخت می گردد.
در صورتی که هیچ یک از موارد فوق وجود نداشته، یعنی کالا سالم بوده و محصول عینا مطابق سفارش ارسال شده باشد نیز می توانید سفارش خود را عودت نمایید، که در این صورت شرایط عودت کالا برای سفارش شما لحاظ خواهد شد.
توجه داشته باشید کالایی که باز گردانده می شود می بایست بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن و با همان برچسب اولیه و بدون تغییر در فرم لباس باشد.
لازم به ذکر است پیش از عودت، با واحد پشتیبانی مدسرا تماس گرفته شده و هماهنگی لازم انجام پذیرد:
284285-021

نحوه پرداخت و بازگرداندن مبلغ سفارش پس از عودت

- در صورت وجود ایراد و آسیب دیدگی ظاهری و یا مغایرت رنگ و سایز آیتم با آیتم سفارش شده، و پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش مدسرا، کلیه هزینه‌های عودت به عهده مدسرا بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
- در صورت تایید نشدن ایراد و یا مغایرت توسط کارشناسان مدسرا، هزینه عودت و ارسال به ترکیه به عهده مشتری خواهد بود، که معادل 15% مبلغ آیتم عودت شده می باشد.
لازم به ذکر است علیرغم هزینه ای که عودت کالا برای مدسرا دارد، شرکت هیچ گونه سودی از مشتری دریافت نکرده و تمام مبلغ دریافتی صرف ارسال به ترکیه می گردد.

پیگیری وضعیت کالای بازگشتی

پس از تحویل کالا به پست با تیم خدمات مشتریان مدسرا تماس بگیرید.